REGULAMIN PENSJONATU LAKESIDE

Bardzo prosimy o zapoznanie się z następującymi zasadami panującymi w naszym obiekcie, pozwoli to bowiem obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a nam skoncentrować się na zapewnieniu państwu komfortowego i miłego wypoczynku.

 1. Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 w dniu przyjazdu do godz. 12:00 w dniu wyjazdu
 2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 3. Czasami wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Planując dłuższy pobyt gwarancją rezerwacji jest zaliczka.
 4. Zaliczka jest zwracana w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.
 5. Zaliczka przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.
 6. Prosimy o niepalenie papierosów wewnątrz obiektu.
 7. Przed wyjściem z pokoju prosimy o zamykanie drzwi na balkon, wyłączanie światła i tv.
 8. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawienie rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zagubienie kluczy wynosi 40 zł.
 9. Prosimy nie przenosić wyposażenia pokoi lub zmieniać jego ustawienia bez powiadomienia i zgody właściciela pensjonatu. Wynoszenie z pokoi ręczników, kocy lub innego wyposażenia na zewnątrz obiektu jest zabronione.
 10. Ze względu na komfort i estetykę spożywania posiłków w restauracji prosimy o nieprzychodzenie na teren restauracji w stroju kąpielowym lub szlafroku.
 11. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa zabronione jest używanie w pokojach grzejników, grzałek, żelazek i innych urządzeń elektrycznych, niestanowiących stałego wyposażenia pokoju.
 12. Zwierzęta mogą przebywać na terenie posesji tylko za zgodą właściciela obiektu. Prosimy o zachowanie czystości po swoich zwierzętach.
 13. Opłata za pobyt zwierząt wynosi 10 zł za dobę.
 14. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
 15. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu.
 16. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela lub personelu.
 17. Dzieci powinny być pod stałą opieką rodziców lub opiekunów zarówno w budynku jak i na terenie posesji.
 18. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

Dziękujemy bardzo za przestrzeganie w/w zaleceń. Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni z pobytu w Lakeside.

Życzymy przyjemnego wypoczynku!